Не посягайте на ЗДОИ!

Начало

 

 

Не посягайте на Закона за достъп до обществена информация!

Списък на подкрепилите становището на ПДИ:

1. Пламена Бонева вестник "Седмица" - Казанлък
2. Вени Марковски Интернет общество - България
3. Павел Павлов Антонов
Инициатива "ИТ за природосъобразна устойчивост"
4. Деница Телевизия Казанлък
5. Христо Христов в. Пари, в. Дума
6. Десислава Гаврилова
Център за култура и дебат "Червената къща"
7. Антон Герджиков  
8. Петко Ковачев Институт за зелена политика
9. Стойка Митева Кънева
 
10. Мартин Граматиков
Академичен център за социо-правни изследвания
11. Огнян Златев Център за развитие на медиите
12. Зоя Димитрова
в. "Политика"
13. Петромира Кирчева Съни ТВ - Добрич
14. Тони Димов
Български център за нестопанско право
15. Георги Ангелов Институт "Отворено общество" - София
16. Марина Манолчева
Фонд за превенция на престъпността - ИГА, Пазарджик
17. Димитър Русинов
Център за обучение и услуги, Пазарджик
18. Златка Драганова
Граждански комитет „Защита здравето и живота на хората и опазване на живата природа” - София
19. Николета Кравченко АУБГ
20. Красен Станчев Институт за пазарна икономика
21. Деница Петрова Институт за зелена политика
22. Мария Добрева Съни ТВ - Добрич
23. Пенка Ангелова
 
24. проф. Слави Дончев Институт за регионални изследвания и анализи - Сливен
25. Юрий Иванов Иванов ГС "ОБЩЕСТВЕН БАРОМЕТЪР" - Сливен
26. Павлина Иванова Петрова
 
27. Снежинка Цветанова
Инициативен комитет - Мрамор
28. Златко Тодоров Костадинов
 
29. Георги Милков
Център на НПО в Разград
30. Росица Райчева
Фондация за реформа в местното самоуправление
31. Янка Казакова
съвестен гражданин
32. Иванка Ламбева вестник "Нов живот" Кърджали
33. Валери Станков
Издателство "Книгата" - Варна
34. Любомир Йорданов кореспондент в "Труд", Монтана
35. Ваня Барбутова
Институт за регионални изследвания и анализи - Сливен
36. Красимир Евтимов
Софтуер Технолоджис
37. Силвия Петкова
Институт за регионални изследвания и анализи - Сливен
38. Анжелина Велчева съвестна гражданка
39. Милена Ленева
НЧ "Бъдеще сега"
40. Даниела Александрова юрист
41. Иванка Ватева вестник "Посредник", Плевен
42. Красимира Даскалова Българска Асоциация на университетските жени
43. Бойчо Кокинов
Нов български университет
44. Ивайло Хлебаров
Екологично Сдружение "За Земята"
45. Живко Тенев
Антен Ер
46. Мариана Цонева  
47. Иван Асенов Стоянов
гражданин от Пазарджик
48. Красимир Петков  
49. Тодор Янакиев журналист и анализатор, експерт в скандално закритата комисия Андреев, консултант при изработването на втория вариант на Закона за досиетата от 2001 г., както и на настоящия закон, третиращ същата материя
50. Даниела Колева
СУ
52. Красимира Флорова
 
53. Петър Пенчев Троянски
НД "Екогласност"
54. Мила Страшимирова ЕКО-КЛУБ 2000
55. Димитър Ризов  
56. Андрей Христов Ралев
СДП Балкани
57. Георги Каменаров  
58. д-р Христо Бабулков
 
59. Здравко Колев свободна професия
60. Огнян Липовски Център за информация и консултации
61. Людмила Господинова списание Агроном
62. Радостина Праматарова Сдружение "Бяла лястовица"
63. Христо Христов
психолог
64. Антонина Желязкова Международен център за изследване на малцинствата и културните взаимодействия
65. Росен Василев Българска фондация Биоразнообразие
66. Красимир Косев Национална асоциация на председатели на общински съвети
67. Милена Димитрова Информационен и учебен център по екология
68. Вилям Попов носител на "Златен ключ" за 2006 г. Граждански клуб "Компетентност и морал"
69. Екатерина Терзиева
в. "Сега"
70. Ралица Кацарска
Програма Достъп до Информация
71. Пламен Симеонов гражданин
72. Аксения Христова IT одитинг и секиурити
73. Константин Николов
IT одитинг и секиурити
74. Атанас Чобанов СБС Бъдеще
75. Филип Стоянович Foresight Solutions Network (FSN)
76. Мария Андреева Комитет за еколого-икономическа защита на Свищовски регион
77. Радомир Григоров
 
78. Огнян Соколов
 
79. Силвия Петкова Институт за регионални изследвания и анализи - Сливен
80. Димитър Паница
Фондация "Свободна и демократична България"
81. Ленко Ленков
Фондация "Свободна и демократична България"
82. Милен Желев Маринов Шумен
83. д-р Ал. Радославов МБАЛСМ "Н.И.Пирогов"
84. Огнян Исаев
"Шуменски Показател"
85. Веселин Комарски
 
86. Христина Банчева  
87. Петър Николов  
88. Бистра пенсионерка
89. Иван Маринкев Булвест2000
90. Юрий Вълковски Експертна група за прозрачна и ефективна културна политика
91. Тодор Танев
Софийски университет
92. Огнян Младенов
Интернет Реклама - България
93. Мария Радева  
94. Иван Банчев Център за екологична култура - Варна
95. Христина Георгиева БТА, кореспондент в Смолян
96. Нина Георгиева
НОГКИ
97. Ивайло Иванов
БДЗП/БърдЛайф България
98. Веселина Седларска
журналистка
99. Антон Андонов  
100. Румен Малеев
Софийски университет
101. Илка Стоименова
"Екозащита Челопечене"
102. Йорданка Миланова
НС"Екогласност-Перник"
103. Снежанка Георгиева НСИ
104. Богдана Галева PR - ДKT Хасково
105. A. Чалъков
oxioria.com
106. Михаил Калъчев СКАЙУЕР Груп ООД
107. Янко Митев вестник "Каун"-Хасково
108. Петър Симеонов ПДИ, в. "Стандарт"
109. Деян Йорданов
студент, Пловдивски университет
110. Стела Ковачева вестник "Дневник" - Разград
111. Даниела Фъртунова Български хелзинкски комитет
112. Румяна Кацарска  
113. Полина Славчева журналист
114. Иван Кацарски
 
115. Цветана Тодорова
гражданска позиция
116. Биляна Цветкова Jacobs University Germany
117. Весела Илиева
Институт "Рафаел Лемкин", Германия
118. Красимира Мирчева Екогласност
119. Мария Илиева  
120. Николай Вълев ИПФ, ТУ Мюнстер, Германия
121. Петър Сяров журналист
122. Вълчо Милчев Кърджали
123. Георги Петров
сп. Point of view
124. Ваня Димитрова
 
125. Николай Фесчиев
 
126. Димитър Иванов Информационен сайт Haskovo.biz
127. Ясен Свиленов Казанджиев Лот Лориен
128. Биляна Ячкова  
129. Нели Петрова Институт за зелена политика
130. Валентин Хаджийски издателство в Ню Йорк
131. Лъчезар Томов TU-Sofia
132. Росен Босев
в. "Капитал"
133. Огнян Чипев
СНЦ "Нови хан - Европейско селище"
134. Катрин Бинбашиева ТВ 7
135. Мария Самарджиева
Съюз на специалистите по парковете и ландшафта в България
136. Светла Костадинова Институт за пазарна икономика
137. Красимира Н. Илиева Инициативен комитет "Света Троица"
138. Христо Цветков
"неорганизиран" парламентарен екперт
139. Мария Радева Инициативен граждански комитет "Оборище" - София
140. Любомир Факиров Инициативен комитет "Красна поляна"
141. Стефка Горгиева
СНЦ "БАИРС" Пловдив
142. Даниел Попов ИУЦЕ
143. Александър Божков Център за икономическо развитие
144. Ивайло Николов Loughborough University (Великобритания)
145. Албина Кръстанова
ЕТ "Албина-Албина Отмар"
146. Стефан Димитров СУ "Св. Кл. Охридски"
147. Пламен Енев
в. "Позвънете Новини" Варна
148. Георг Тупарев
 
149. Дарина Узунова ТВ "Раховец"
150. Цветана Гочева Българска асоциация за погребална култура
151. Димитър Николов  
152. Николай Фийков  
153. Димитър Монев American University in Bulgaria
154. Боряна Николова  
155. Владимир Илиев АТА-Преводи
156. Веселина Бакалова преводач
157. Симона Георгиева СНЦ "Нови Хан-Европейско селище"
158. Елеонора Цанова Кореспондент в. "Земя"-Враца
159. Цветан Цонев  
160. Ангел Гюровски
 
161. Калина Цачева СБЖ, секция практикуващо PR
162. Валя Кръстева
Клуб "Журналисти срещу корупцията" - Враца
163. Дияна Бончева вестник "Тунджа" - Ямбол
164. Несрин Донева сдружение "Равен достъп" - Враца
165. Михаела Малеева Асоциация на специалистите по комуникации в общините
166. Венета Антонова Клуб ЮНЕСКО - Хасково
167. Димитрина Стамболова ТВ Ботевград, вестник "Ботевградски вести"
168. Вилдан Байрямова кореспондент на в. "Монитор" - Кърджали
169. Габриела Качешмарова  
170. Димитър Димитров депутат от ОДС
171. Велико Димитров
Институт за пазарна икономика
172. Пролет Иванова  
173. Веселка Венкова
кореспондент на ДУМА в Пловдив
174. Tsvetanka Montijn
 
175. Калина Грънчарова
в. "Тутракански глас"
176. Анелия Славейкова в. Пари - Видин
177. Людмил Хаджииванов ИЯИЯЕ - БАН
178. Димитър Сотиров
Българска медийна коалиция
179. Николай Михайлов
Община Тунджа
180. Надя Бонева Алианс за регионални и граждански инициативи
181. Димитър Георгиев Петков
в. "Нов живот"
182. Галина Каназирева
Фондация "Индекс"
183. Валя Кръстева в. Конкурент - Враца
184. проф Георги Николов пенсионер от БАН
185. Ренета Атанасова
Софийски регионален вестник \"Камбана\"
186. Боян Бонев  
187. Владимир Донев  
188. Константин Караджов bTV
189. Ивайло Цветков хирург
190. Любомир Александров Любенов
www.ljube.com
191. Вили Вълчева ТВ "Пантера"
192. Екатерина Терзиева
в. "Сега"
193. Филип Савов
 
194. Благовест Илиев  
195. Добродана Попова Радио АУРА, АУБ
196. Йълдъз Садъкова
 
197. Соня Людмилова Блажева-Труйкова
Спасете децата-Обединено кралство, ЦНЖ
198. Георги Богданов Гореща линия ООД
199. Иван Йончев  
200. Митко Новков
вестник "Култура"
201. Камелия А. Станчева  
202. Мартин Заимов Park ADSIC
203. Петя Дичева  
204. Боряна Андреева Община град Добрич
205. Станислава Боянова
в. "Съперник" - Перник
206. Илияна Иванова в. "Съперник" - Перник
207. Светослав Стефанов вестик "Янтра ДНЕС" - В. Търново
208. Пламен Димитров
"Сдружение на търговците на Общински пазар - Видин"
209. Маргарита Карамихова
ЕИМ, БАН
210. Мария Методиева
Институт Отворено Общество
211. Любен Панов
Български център за нестопанско право
212. Милка Денева в. "Янтра ДНЕС" В. Търново
213. Златина Димитрова в. "Янтра ДНЕС" - гр. Велико Търново
214. Здравка Маслянкова
в. "Янтра ДНЕС" - гр. Велико Търново
215. Лилия Лозанова
в. "Янтра ДНЕС" В. Търново
216. Георги Александров вестник "Конкурент", Враца
217. Иван Петров  
218. Светла Александрова Областна администрация В. Търново
219. Марияна Христова в. "Янтра ДНЕС" В. Търново
220. Георги Казаков
Фондация "Пайдея"
221. Иван Първанов
вестник Монитор
222. Радостина Ценова
фондация Биоразнообразие
223. Мила Милчева гл. редактор на в. "Янтра ДНЕС" - В. Търново
224. Надя Петрова АСКО
225. Дима Тонева СБЖ - Стара Загора
226. Юлияна Белева радио АУРА
227. Веселина Божилова
БГФактор
228. Галина Авренлиева ТВ "CableTEL" - Кърджали
229. Весела Табакова Център за независима журналистика
230. Севдалина Иванова
 
231. Любомира Пелова в. "Съперник" - Перник
232. Катерина Раковска  
233. Ива Антонова
БНР-кореспондент Враца
234. Силвия Шатърова в. "Черноморски фар"-Бургас
235. Ива Спасова БТА-кореспондент за Враца
236. Стоян Стоянов в. "Зов за истина"-Враца
237. Георги Стефанов
Информоционен и учебен център по екология
238. Роза Николова
гражданка- Враца
239. Теменужка Йоцова кореспондент в. "Труд" за Враца
240. Жулиета Нелова журналист- Враца
241. Мариела Николова
 
242. Елена Георгиева
Доброволец на За Земята
243. Младен Кирилов вестник "Конкурент", Враца
244. Емилия Ралчева
в. "Враца днес"
245. Галина Ганова в. "Враца днес"
246. Елица Иванова
кореспондент "24 часа"
247. Анета Веселинова
в. "Вяра" Кюстендил
248. Диана Иванова БГНЕС
249. Петя Димитрова Връзки с обществеността - Община Монтана
250. Tаня Обущарова
DeFacto, АУБГ
251. Зелма Алмалех
 
252. Радка Балева Общинско радио Бургас
253. Поли Маринова Дарик Радио
254. Бояна Василева Фондация Пясъчен часовник
255. Севдалина Кръстева в. "Делник" - Ямбол
256. Емилия Благоева
Радио Стара Загора
257. Даниела Петкова в-к Време Ямбол
258. Иван Лазаров ГСКНС
259. Страшимир Козаров  
260. Ванилин Гавраилов PR на Община Вълчи дол, област Варна
261. Нели Митева Екомисия 21 век, Ловеч
262. Андрей Ковачев Сдружение за дива природа БАЛКАНИ
263. Ася Пенчева в. "Утро" - Русе
264. Диана Каменова
в. "Дата" - Перник
265. Зорница Гигова
в. "Дата" - Перник
266. Красимира Стойнева в. "Вяра", кореспондент от Перник
267. Красимир Сотиров Кабелна телевизия "Кракра" - Перник
268. Диана Иванова
Кабелна телевизия "Кракра" - Перник
269. Анна Георгиева
кореспондент на в. "Стандарт" за Перник
270. Людмила Георгиева Фондация "Обща кауза"
271. Елена Тамакярска
"Градски вестник" - Перник
272. доц. Мария Нейкова СУ; Център за независима журналистика
273. Васил Иванов
гражданин от Перник
274. Здравка Калайджиева Български адвокати за правата на човека
275. Елеонора Ташева кореспондент "Дарик радио" от Перник
276. Даниела Аризанова
"Градски вестник" - Перник
277. Антон Симеонов
"Градски вестник" - Перник
278. Красимир Каменов радио Гама Видин
279. Божидара Илиева
Център за независим живот
280. Захари Стоянов гражданин от Перник
281. Цветана Цанова  
282. Мая Ценова
"Дарик" радио Враца
283. Мила Иванова "Дарик" радио Враца
284. Ани Костова "Дарик" радио Враца
285. Красимира Тодорова Общинско радио Бургас
286. Петя Димитрова
Връзки с обществеността - Община Монтана
287. Атанас Стоянов
Център за междуетнически диалог и толерантност "Амалипе"
288. Георги Попчев
Център за икономическо развитие
289. Анжела Каменова
радио ГАМА
290. Люба Чавдарска Център за независим живот - София
291. Живко Богданов WWF Дунавско-Карпатска програма България
292. Мехмед Реджеб вестник "Нов живот" Кърджали
293. Михаела Джоргова
София
294. Надка Вардарова вестник "Приятел", гр. Самоков
295. Петко Борисов
вестник "Нов живот" Кърджали
296. Емил Коен
Български хелзинкски комитет
297. Валентин Хаджиев журналист
298. Димитър Чобанов Институт за пазарна икономика
299. Методи Методиев Институт за пазарна икономика
300. Петър Костадинов
The Sofia Echo
301. Николай Н. Нинов журналист
302. Адриана Младенова Институт за пазарна икономика
303. Боряна Божидарова вестник "Балчик"
304. Петя Гайдарова Смолян
305. Николай Герасимов
КЦИКУТ
306. Надежда Максимова гражданска група Да Спасим Иракли
307. Калин Ненов координатор на МРЕДЖАН
308. Илко Вакарелов филмов продуцент
309. Иван Христов
VONIX ltd.
310. Петър Ганев
ИПИ, БОИС
311. Валентина Воденичарова
сдружение "Избор"-Банско
312. Дора Владикина
 
313. Илиана Драганова
в. "Русенски глас"
314. Светлана Трашлиева вестник Конкурент - кореспондент в Монтана
315. Катя Горанова БЦП МСП - гр. Русе
316. Калин Минев
АРЧР - гр. Русе
317. Росица Лазарова
Американски Университет в България, специалност журналистика
318. Юлиана Методиева БХК
319. Лилия Димитрова
Радио "Фокус" - Видин
320. Петко Фенерски частен експерт педагог; софтуерен инженер, www.tumbleweed.com
321. Любомира Филипова
БТА-Враца, в. "Шанс експрес" - Враца
322. Иван Калчев Движение Промена
323. Валери Стоилов Общинско радио Перник
324. Кристина Димитрова
Да спасим Иракли
325. Оги Ковачев Зелена партия
326. Милена Бокова БлуЛинк информационна мрежа
327. Юлия Кулинска в. "Съперник" - Перник
328. Татяна Кметова
Център за изследвания и политики за жените
329. Веселин Паскалев  
330. Милена Ненкова Фондация "Същност"
331. Огнян Исаев в. "Шуменски Показател"
332. Йорданка Ганчева ИЗИНЕП - Скопие
333. Огнян Ханджиев Юридически съвет за европейска интеграция-Добрич
334. Божидара Димова ПДИ - Радио Шумен
335. Яна Бюрер Тавание вестник "Капитал"
336. Николай Тодоров журналист
337. Наталия Димитрова
Екологичен клуб Тера-Благоевград
338. Валентин Варадинов Общински съветник от Перник
339. Румяна Христова
"Градски вестник" - Перник
340. Милка Гаманова
ФЕБА алумни асоциация
341. Радослав Станчев
Сдружение за Дива Природа Балкани
342. Венета Николова читалище "Разум", Монтана
343. Милена Иванова
студентка
344. Атанас Колев  
345. Димитър Димец PR, Община Габрово
346. Михаил Лазаров журналист
347. Костадин Райков Общинско радио Бургас
348. Красимир Кънев Председател на БХК
349. Елена Михайлова Фондация за околна среда и земеделие
350. Янета Димитрова кореспондент на в. "24 часа" от Търговище
351. Диана Банчева ПДИ
352. Атанаска Христова Община Стралджа
353. Весислава Антонова журналист, "Капитал"
354. Надя Жечева Община Стралджа
355. Живка Балъкчиева Община Стралджа
356. Анета Сланчева
Център за икономическо развитие
357. Иванка Данева дружество на СБЖ - Димитровград
358. Иван Иванов Коредпондент в. "Стандарт" - В. Търново
359. Даниела Костадинова БНР-кореспондент Бургас
360. Силвия Калоянова художник, В. Търново
361. Силва Александрова счетоводител, В. Търново
362. Дияна Петрова Манахова АСКО
363. Албена Симеонова Фондация за околна среда и земеделие
364. Ася Методиева радио Алма Матер
365. Мая Станчева Капман
366. Цветана Павлова Кореспондент на БНТ в Габрово
367. Янина Палкова Сдружение "Изкуство в търсене на общността и света"
368. Георги Лозанов БМК
369. Роза Енчева рък. екип "Утро", Радио Шумен
370. Пламен Калинов продуцент Радио Шумен
371. Симеон Белев Радио Шумен
372. Виржиния Андрова Радио Шумен
373. Жулиета Герова Радио Шумен
374. Розалина Чернева Радио Шумен
375. Елка Сукурова ТВ "Вариант 6"
376. Пламен Георгиев в. "Шуменска заря"
377. Кристина Кръстева в. "Шуменски показател"
378. Лили Тодорова ТВ Шумен
379. Божидар Божков вестник "Сега"
380. Лиляна Маринова Гузелска  
381. Мария Ачкова  
382. Георги Минков  
383. Николина Николова СНЦ "Партньори-Дупница"
384. Светлозар Бахчеванов ЕКСПРЕС.БГ
385. Тонка Гогова Петрова вестник "Нов живот", Кърджали, издание на ИК "Родопи"ООД
386. Яна Жисова ASUM
387. Асен Фичев ИМКА Пловдив
388. Антоанета Янкова фондация ИИПП
389. Елица Грънчарова The Sofia Echo
390. Владимир Симеонов в."Стандарт"
391. Борис Марков Общинско радио - Благоевград
392. Димитър Шалев Пресцентър-община Благоевград
393. Румен Жерев в. "Стандарт" - Благоевград
394. Мая Ангелова Асоциация на студентските и университетските медии
395. Краси Терзиева В. "Струма" - Гоце Делчев
396. Ралица Анастасова в. "Струма"
397. Петър Иванов Дарик Радио - Благоевград
398. Анита Кафеджийска ТВ "Пирин Сот" - Благоевград
399. Анелия Стефанова в. "Вяра"-Дупница
400. Николай Янев РТЦ - Благоевград
401. Боби Браткова журналист - радио Фокус
402. Мариана Попова Радио Фокус
403. Ирина Жерева Сту Арт - ТВ студио
404. Красимира Антова Пресцентър Областна управа Благоевград
405. Емил Велинов ТВ "Око" - Благоевград
406. Елена Петрова ТВ "Око" - Благоевград
407. Йона Мавревска ТВ "Око" - Благоевград
408. Станислав Христов в. "Вяра" - Дупница-Благоевград
409. Кристиана Димчева регионална б-ка Варна
410. Кристина Иванова Венкова гражданин, Пловдив
411. Красимира Кузманова Община Козлодуй
412. Веска Тодорова АСКО
413. Никодим Даневски БНТ
414. Калина Бозева Фондация "Междуетническа инициатива за човешки права"
415. Ели Лулева в. Наблюдател- Кюстендил
416. Райка Велкова в. Наблюдател- Кюстендил
417. Кирил Фалин в. "Труд"- Кюстендил
418. Поля Томова в-к "БГ Север" - Плевен
419. Петя Петрова в. Наблюдател- Кюстендил
420. Румиана Кишкина радио "Астра плюс" Дупница
421. Рени Христова КАТВ "Монт 7" - Монтана
422. габриела гаврилова КАТВ "Монт 7" - Монтана
423. Яна Тодорова Гочева БФБ , БДЗП
424. Красимира Димитрова община Ивайловград
425. Tома Белев Асоциация на парковете в България
426. Десислава Сутева Община Габрово
427. Красимир Николов Управител на www.nessebar-news.com
428. Зарко Филипов Маринов Вестник "Отзвук" - Смолян
429. Елица Валентинова Маринова Вестник "Отзвук" - Смолян
430. Геновева Емануилова Дикова Вестник "Отзвук" - Смолян
431. Анита Младенова Чолакова Вестник "Отзвук" - Смолян
432. Светла Красимирова Кьойбашиева Вестник "Отзвук" - Смолян
433. Зинаида Кръстева Павлова Вестник "Отзвук" - Смолян
434. Елена Димитрова Павлова Вестник "Отзвук" - Смолян
435. Георги Цветков Център за независим живот - София
436. Адриан Стоянов Кулев Вестник "Отзвук" - Смолян
437. Димитър Ташев редактор СУ Св Климент Охридски
438. Иван Колев в-к "Знаме" Търговище
439. Елица Баракова
440. Ивелина Стефанова БНТ-Добрич
441. Капка Панайотова Център за независим живот
442. Генка Шикерова bTV
443. Айча Заралиева Търговище
444. Красимир Милчев Георгиев Търговище
445. Алексения Димитрова в. "24 часа"
446. Тотю Тотев БСМ-Търговище
447. Ангел Атанасов кор. на в. "Пари" в Плевен
448. Десислава Маринова "Save the Children" UK
449. Христо Христов в. "Дневник"
450. Атанас Сарийски
451. Маргарита Караганска СНЦ "Партньори-Дупница"
452. Вълко Станев Център по правата на човека "Васил Левски" - Карлово
453. Елица Найденова American University in Bulgaria
454. Неделина Неймън студентка стара загора
455. Радостина Делчева www.knigite.com
456. Мария Молешка InfoECOklub
457. Радосвета Кръстанова Софийско гражданско сдружение Щастливеца
458. Петър Канев Софийско гражданско сдружение Щастливеца
459. Мирослав Антонов Моравски
460. Лилия Брезина
461. Митко Николов Цветков Сдружение Достоен Живот - Видин
462. Кристина Лютфи
463. Силвия Василева Ганева Сдружение МОСТ - Враца
464. Виктория Сотирова гражданско сдружение "Щастливеца"
465. Кирилка Михайлова Ямбол
466. Мая Михайлова Ямбол
467. Катерина Михайлова Ямбол
468. Динко Михайлов Ямбол
469. Антоанета Малева Сдружение "България Вита" гр. Добрич
470. Светла Бонева Варна
471. Мария Семкова
472. Янка Апостолова в. Монт-прес
473. Ангел Петров Буров
474. Петър Паунчев БДЗП
475. Горица Николаева Кръстанова Зелена партия
476. Деляна Бобева журналист - Казанлък - свободна практика
477. Илиян Красимиров Янков СГС Щастливеца
478. Александър Василев
479. Станимир Стефанов Петков СКИ 99 Ямбол
480. Юлиян Карабов
481. Л. Недялкова СГС Щастливеца
482. Мирослава Дикова БДЗП
483. Ивайло Милев София
484. Захари Милев София
485. Ралица Дикова София
486. Димитър Диков София
487. Христо Николов
488. Лиляна Рашкова в-к "Козлодуй днес"
489. Стефан Аврамов
490. Павел Панайотов студент
491. Соня Таушанова Обществена Фондация Пловдив
492. Лиляна Филджанова студентка
493. Анелия Гогева вестник "Строителство имоти" - Пловдив
494. Цветан Георгиев Радио Вис виталис -Казанлък
495. Таня Андонова Хаджидимитрова Вестник "ЯМБОЛ"
496. Петър Шурулинков SDP Balkani
497. Петър Петров Радио "Добруджа"
498. Гиргина Даскалова БДЗП Сливен
499. Маргарита Даскалова НД Екогласност
500. Цвета Ненова Арена Медиа
501. Ангел Димитров Гузелски
 
502. Елин Харизанов
Център НПО - Разград
503. Димитър Липовански Арена медиа-Русе
504. Снежана Горанова в. "Нов живот" Кърджали
505. Дора Благова Нов български университет
506. Жана Николова община Тунджа
507. Силвия Иванова Трифонова-Костадинова Арена медиа Русе
508. Златка Господинова PR-община Тополовград
509. Тодор Памуков
в. Ямболсвят, Ямбол
510. Росица Бакалова в. Отзвук плюс, Ямбол
511. Тодор Димов в. Тунджа, Ямбол
512. Стоян Косев в. Тунджа, Ямбол
513. Красимира Харутюнян радио Ямбол
514. Антон Кабрански в. Глас, Ямбол
515. Катя Динева ТВ Супервижън, Ямбол
516. Васил Гинчин ТВ Супервижън, Ямбол
517. Гергана Кръстева в. Глас, Ямбол
518. Валентин Вълчев
в. Отзвук плюс, Ямбол
519. Русалина Мирославова
ТВ Супервижън, Ямбол
520. Димитър Стоевски
в. Тракиец, СБЖ, Ямбол
521. Дора Янузова в. Време, Ямбол
522. Даниела Петкова в. Време, Ямбол
523. Йонита Иванова ТВ Диана-кабел, Ямбол
524. Златан Чобанов медик, Ямбол
525. Здравка Янкова Ямбол
526. Борис Начев публицист, Ямбол
527. Светлана Пенева в. Делник, Ямбол
528. Румяна Стефанова
PR, община Ямбол
529. Катя Георгиева
Ямбол
530. Росица Гочева Ямбол
531. Валентин Чернев Радиоцентър Силистра
532. Румяна Гидолова Радиоцентър Силистра
533. Станка Люцканова Ямбол
534. Диана Кънчева Ямбол
535. Жана Николова
PR, община Тунджа
536. Георги Гочев Ямбол
537. Георги Кръстев Ямбол
538. Фани Маздрашка зам. гл. редактор в. "Янтра ДНЕС" - В. Търново
539. Радостина Георгиева Ямбол
540. Радио Русе
541. Йордан Георгиев в. "24 часа", кор. пункт Силистра
542. Анатоли Нанков журналист "Меридиан мач" - В. Търново
543. Диана Попова рекламен мениджър - В. Търново
544. Бисер Бояджиев фотограф - В. Търново
545. Йордан Ефтимов Нов български университет
546. Цветелина Иванова финансист - В. Търново
547. Мариана Тончева PR - РИОКОС- Кърджали
548. Росица Бонева
549. Ана Минева журналист в. "Янтра ДНЕС" - В. Търново
550. Любомир Замфиров Връзки с обществеността, община Лом
551. Камелия Първанова журналист, Кабелна телевизия Евроком - Лом
552. Габриела Игнатова репотер в. "Янтра ДНЕС" - В. Търново
553. Петър Янков БДЗП
554. Веселина Никифорова студент, ВТУ "Св. св. Кирил и Методий"
555. Борис Димитров ИКЗОСПГ-Изгрев (София)
556. Мария Атанасова студент
557. Мирослава Миронова компютърен специалист - В. Търново
558. Евелина Тошева Смолян
559. Бистра Дамянова репортер, Кабелна телевизия Евроком - Лом
560. Силви Стефанов журналист от Русе
561. Наташа Димитрова кореспондент БНР в Русе
562. Александър Дунчев Лесотехнически университет
563. Йордан Йорданов Русе
564. Добромир Радушев в-к Стандарт
565. Кръстина Маринова в-к Стандарт
566. Мирослав Кунев в-к Варна
567. Иван Минов Сдружение "Гражданско участие и пряка демокрация"
568. Боряна Димитрова в-к Варна
569. Снежина Иванова Община Варна
570. Ивайло Митев Кока Кола
571. Рени Нинова КТ "Интер Сат" - Мездра
572. Иванка Иванова Институт "Отворено общество" София
573. Асен Григоров БНТ
574. Ирина Генова вестник "Черноморски фар" - Бургас
575. Д-р Борис Бояджиев лекар, психиатър
576. Емил Ценов Георгиев Федерация на потребителите
577. Таня Рангелова Община Сливен и АСКО
578. Велизар Павлов РУ "Ангел Кънчев"
579. Галина Дойчева журналист - студио "ГалДон" -Силистра
580. Стефанка Балабанова учител - пенсионер от Сливен
581. Донко Георгиев студио "ГалДон" - Силистра
582. Руслан Тодоров Йорданов Телевизия "Добруджа"
583. Мариела Бончва вестник "Нова добруджанска трибуна"
584. Илия Деведжиев Арена медиа
585. Сабина Христова вестник "Нова добруджанска трибуна"
586. Димитър Дуков вестник "Нова добруджанска трибуна"
587. Виржиния Георгиева вестник "Стандарт"
588. Велина Влайкова вестник "Нова добруджанска трибуна"
589. Станислава Кръстева вестник "Нова добруджанска трибуна"
590. Бленика Джелепова ЦИР
591. Николай Каламов в. "Труд"
592. Бойко Стоянов АРМАПБ
593. Людмил Димитров Фотев Джаз+
594. Валентина Добринчева Интернет портал Dobrich.com
595. Райна Гаврилова Тръст за гражданско общество в Централна и Източна Европа
596. Тильо Тилев Асоциация на студентските и университетските медии
597. Пейо Карапеев Ямбол
598. Румяна Карапеева Ямбол
599. Снежана Гришова Кабелна телевизия "Кракра" - Перник
600. Здарвко Атанасов Кабелна телевизия "Кракра" - Перник
601. Венко Венков Кабелна телевизия "Кракра" - Перник
602. Светлана Стоименова кореспондент на в. "24 часа" за Перник
603. Албена Борисова кореспондент на в. "Труд" за Перник
604. Мария Иванова Бряг медиа груп
605. Силва Агопян Бряг медиа груп
606. Стефка Тодорова Бряг медиа груп
607. Емил Янчев Бряг медиа груп
608. Румяна Вълчева  
609. Румен Стоичков - журналист БНР
610. Мария Стефанова в. "Силистренски Бряг"
610. Мария Стефанова в. "Бряг Медиа Груп"
611. Лъчезар Дочев артист
612. Таня Каранова в. "Стандарт"
613. Георги Узунов ТВ "ПАНТЕРА" Стралджа
614. Атанас Маринов ТВ "ПАНТЕРА" Стралджа
615. Добрин Вътраков ТВ "ПАНТЕРА" Стралджа
616. Снежана Анастасова телевизия "Добруджа" гр. Добрич
617. Васил Чолаков Председател КНСБ-Бл-д
618. Мила Чолакова Учител-Бл-д
619. Страшимир Марчев Радио "Хоризонт" Благоевград
620. Михаил Спасов Училищен директор - Благоевград
621. Десислава Чобанова Счетоводител - Благоевград
622. Румен Чобанов Работник - Благоевград
623. Елина Чавдарова Дарик Радио Благоевград
624. Любомира Евтимова Дарик Радио - Благоевград
625. Добряна Добрева Дарик Радио - Благоевград
626. Бояна Бозаджиева Радио Фокус - Благоевград
627. Виолета Минчева "24 часа" Разград
628. Теодора Христова ПДИ, Телевизия "Телекабел", гр. Пазарджик
629. Галина Димитрова Георгиева Радио "Мелодия" Силистра
630. Иван Колев ОМП - Община Сливен
631. Найден Недялков БНР-Габрово
632. Ростислав Георгиев
633. Стефка Бурмова в. "100 Вести", Габрово
634. Добрин Величков Общинска охрана и СОТ - Сливен ЕООД
635. Йорданка Кондиева адвокат Разград
636. Ружа Любенова в. "100 Вести", Габрово
637. Евелина Пенкова в. "24 Часа"-Габрово
638. Николай Драгиев БНР
639. Росен Моллов в-к "Сега" - Русе
640. Росица Стефанова в-к "Репортер" - Силистра
641. Елизабет Александрова ЦИАОГ Община Сливен
642. Милена Грозданова кореспондент на в. "Вяра" за Перник
643. Стойка Атанасова В-к Новинар
644. Мариана Танева учител Перник
645. Бистра Варнева вестник "Варна"
646. Венцислав Петров журналист
647. Румен Максимов www.ruse-news.com
648. Цветана Демерджиева Радио FM+Хасково
649. Снежана Топузова РадиоFM+ Хасково
650. Петър Рашков студент
651. Ивон Кожухарова Фондация С.Е.Г.А.
652. Николай Ненов Регионален исторически музей - Русе
653. Димитър Узунов ТВ "Добруджа"- Добрич
654. Петя Кабакчиева Институт Отворено общество
655. Петя Генова Връзки с обществеността - община Берковица
656. Анелия Петрова Сдружение "Обществен съвет по образование" Берковица
657. Райна Гаврикова СНЦ "О рома на англе"
658. Славина Димитрова Сдружение "Болкан Асист"
659. Георги Стойчев Институт Отворено общество
660. Петя Тенева кореспондент на "Труд", Кърджали
661. Пламен Атанасов ПР консултант ОбС-Русе
662. Валя Дюлгерова Сдружение Европейски пространства Русе
663. Роза Димова журналист Радио Кърджали
664. Георги Иванов
665. Цветан Съев Тодоров в. Народен глас- Ловеч
666. Елка Панова Тодорова в. Народен глас - Ловеч
667. Румяна Гидолова Радиоцентър Силистра
668. Диян Илиев Арена медиа
669. Мария Стефанова гл. редактор радио Кърджали
670. Вили Милкова журналист радио Кърджали
671. Александър Александров гражданска позиция, Враца
672. Свилен Овчаров БХК
673. Калин Първанов Списание Тема
674. Таня Джоева Списание Тема
675. Любомира Будакова Списание Тема
676. Кольо Станчевски журналист на свободна практика в Ловеч
677. Румяна Моканова В. "Троянски глас", гр. Троян
678. Величка Ачева телевизия "Телекабел" Пазарджик
679. Димитрина Късева вестник "Знаме" Пазарджик
680. Любомира Лазарова Телемедиа ЕООД
681. Таня Кабурова Телемедиа ЕООД Пазарджик
682. Жорета Николова актриса в Народен театър - София
683. Магдалена Събчва в. "Троянски глас" - Троян
684. Таня Цветкова НБУ - Политология на френски език"
685. Лиляна Мирчева в. БАНКЕРЪ
686. Сийка Миланова ИА ВКИ
687. Евгений Натов в. БАНКЕРЪ
688. Юлия Кофова Радио Алматея - Пазарджик
689. Валентина Иванова Дружество "Приятели на САЩ" - Кърджали
690. Мирослав Тодоров
691. Ивет В. Костова драматург на ДКТ "Иван Радоев"
692. Мария Пулева зам. главен редактор "Нов живот" Кърджали
693. Ваня Недялкова Фондация "Свободна и демократична България"
694. Виолета Филипова вестник "Родопски вести"-Смолян
695. Гюлшен Сали в. "Нов живот" - Кърджали
696. Теодора Димитрова Радио "Деж" Пазарджик
697. Галина Атанасова радио Менес- Силистра
698. Светлана Петрова в. "Народен глас"
699. дарина цветкова ТВ "Зетра"
700. Гергана Василева Вестник "Марица"
701. юлиана близнакова ТВ "Зетра"
702. Парашкева Иванова Вестник "Марица"
703. Галина Константинова Вестник "Марица"
704. Марияна Дончева Радио "Ловеч"
705. Вяра Ганчева Форум за устойчиво развитие "ФОКУС"
706. Митко Андонов кмет на Община Стралджа
707. Елка Баръмова в. "Стремление"
708. Даниела Иванова в. "Стремление"
709. Димитър Анестев журналист
710. Цветана Николова журналист
711. Явор Цветков
712. Сергей Вачев кмет на евросело Калугерово, обл.Пазарджик
713. Димитър Павлов Тв Телекабел
714. Невенка Анестева
 
715. Любима Калпачка ТВ "Око" - Благоевград
716. Светла Русева Радио Благоевград
717. Елена Михова ТВ "Око" - Благоевград
718. Петър Станишев бизнесмен
719. Стойчо Чимев Шофьор
720. Николай Пандурски експерт - винпром - Благоевград
721. Виргиния Шулева Фармацефт - Пазарджик
722. Вихра Симеонова гражданка, В. Търново
723. Ирена Чернишева 24 часа - Пловдив
724. Ваня Панева студентка, ВТУ
725. Симеон Иванов студент, ВТУ
726. Росица Великова журналист Русе
727. Латинка Минкова журналист - Сливен
728. Силвия Минкова инспектор - Женски затвор Сливен
729. Никола Кънев Управител на Общинка охрана и СОТ - Сливен
730. Михаил Илийков актьор-ДТ "Ст. Киров"Сливен
731. Мария Николова актриса - ДТ "Ст.Киров" Сливен
732. Светослава Русева Търговище
733. Камелия Севова в. "Марица"
734. Симеон Симеонов редактор в НИЦ "Българска енциклопедия" - БАН"
735. ГС "Банкя"
736. Гинка Капитанова ФРМС
737. Атанаска Йорданова вестник "Родопски вести"-Смолян
738. Тодор Мухтаров журналист "Нов живот" Кърджали
739. Светлана Хаджиева вестник "Родопски вести" -Смолян
740. Никола Кесаровски журналист Кърджали
741. Емилия Маринова журналист
742. Ленко Гурков актьор от Ловеч
743. Иво Димитров Общински съветник - Община Разград
744. Елена Паскалева ФРМС
745. Иванко Маринов писател Кърджали
746. Елица Станоева
747. Снежана Гумнерова Телевизия Кабелсат Пазарджик
748. Любомир Илиев
749. Николай Стоев журналист "Нов живот" Кърджали
750. Огнян Минчев Институт за регионални и международни изследвания
751. Иван Георгиев Зам. областен управител, Ямбол
752. Георги Георгиев Кмет, община Тунджа
753. Христо Христов Кмет, община Болярово
754. Димитър Димитров Кмет, община Елхово
755. Катя Няголова Говорител, РДВР Ямбол
756. Станислав Буковалов Главен редактор, радио Шумен
757. Красимира Петкова Радио Шумен
758. Мария Василева ИнфоЕКОклуб
759. Сергей Дончев Радио Шумен
760. Георги Ников Радио Шумен
761. Мариан Иванов Радио Шумен
762. Христина Димитрова Радио Шумен
763. Милентин Койнов Радио Шумен
764. Людмила Борисова Радио Шумен
765. Десислава Спирдонова Радио Шумен
766. Сълза Стаменова Радио Шумен
767. Добринка Добрева Радио Шумен
768. Мария Станчева в-к "Знаме" Търговище
769. Диана Вълчева в-к "Знаме" Търговище
770. Янко Енчев в-к "Знаме" Търговище
771. Ива Парашкевова в-к "Знаме" Търговище
772. Ивайла Влахова POP.BG
773. Антоанета Матеева ФРМС
774. Иванка Ботева в-к "Знаме" Търговище
775. Ирена Бонева ФРМС
776. Сребрена Христова НРТ Търговище
777. Мария Вълчева Ново Радио Търговище
778. Свилена Христова Ново Радио Търговище
779. Анна Ведричкова журналист РСЗ
780. Иван Тодоров Ново Радио Търговище
781. Нела Василева Търговище
782. Веселин Иванов гражданин на Търговище
783. Златемира НБУ
784. Стоян Колев студент от Търговище
785. Ирина МАТЕВА ВЕСТНИК "УТРО"
786. д-р Красимир Дюлгеров директор на РВМС - Ямбол
787. Орхан Юсеинов Ямбол
788. Йордан Йорданов Ямбол
789. Георги Зафиров Ямбол
790. Никола Динков Главен редактор на вестник "Знаме" - Пазарджик
791. Димитрина Панайотова заместник-главен редактор на вестник "Знаме"-Пазарджик
792. Тодор Гроздев вестник "Знаме" - Пазарджик
793. Иван Рачев в. "Банкеръ"
794. Бисерка Трайкова вестник "Знаме" - Пазарджик
795. Мария Иванчева вестник "Знаме" - Пазарджик
796. Богдан Гергов вестник "Знаме" - Пазарджик
797. Стайка Николова ЦИАОГ-Община Сливен
798. Недялка Мъничкова Ансамбъл за народни песни и танци - Сливен
799. Иван Минков бизнесмен -Сливен
800. Добринка Петрова Сливен
801. Любка Колева Сливен
802. Магдалена Георгиева Ямбол
803. Валери Красимиров Иванов Радио Микс
804. Иван Атанасов Марица Прес
805. Емилия Йосифова Фондация "Подкрепа за реализация"
806. Вероника Христова Дарик Радио
807. Красимир Ангелов кореспондент на БНТ Кърджали
808. Георги Кулов журналист "Нов живот"
809. Росица Петрова ФРМС
810. Емил Иванов специалист "мл. дейности" в ОМД, Русе
811. Галина Любомирова Община Тетевен
812. Жанина Илиева вестник "Фактор"
813. Светлана Петрова Община Силистра - ПР
814. Светлана Илиева Дарик радио
815. Жана Попова вестник "Фактор" Ловеч
816. Тодор Попов Вестник "Приятел", гр. Самоков
817. Добромир Домусчиев
818. Петко Георгиев поет
819. Огнян Жеков Европейски културен център-Русе
820. Марек Макнев
821. Генадий Маринов в. "ТРОЯН 21 век", гр. Троян
822. Незабравка Неделчева вестник "Дръстър Силистра"
823. Иво Драганов НБУ
824. Димитър Ангелов
825. Явор Димитров ЦМФР
826. Светлана Караджова в-к АБАГАР
827. П. Дочева EBC
828. Петко Георгиев Промедиа
829. Б Димитров
830. Мая Генадиева ученичка
831. Диана Маркова журналист община Ивайловград
832. Мирослав Михов
833. Светлана Георгиева
834. Цветослава Георгиева радио Фреш
835. Пламен Спасов УНСС - София - Студент МИО
836. Христо Георгиев Динов Би Комерс ЕООД
837. Петър Павлов Сливен
838. Стоян Иванов ТВ "Скат" - Бургас
839. Калин Пенев търговско дружество "Виктер ИТД - ООД"
840. Милчев
841. Мария Георгиева Неделчева Ямбол
842. Митко Стефанов Петров Ямбол
843. Албена Шкодрова Балканска мрежа за разследващи репортажи
844. Владимир Михайлов
845. Симеона Маринова СУ "Климент Охридски" - студентка
846. Габриела Стефанова вестник "Утро" - Русе
847. Гергана Димитрова вестник "Утро" - Русе
848. Борис Жеков Станков Данъкоплатец
849. Георги Ганев Център за либерални стратегии
850. Даниела Пенкова Европейски институт
851. Анна Ганева Център за либерални стратегии
852. Димитър Плачийски Българско дружество за защита на птиците / BirdLife Bulgaria
853. Мария Венкова музикант, Пловдив
854. Д-р Валентин Павлов Председател на РК на Българския лекарски съюз в Перник
855. Д-р Незабравка Андреева Зам. - председател на РК на Българския лекарски съюз в Перник
856. Д-р Анета Мариянова Зам. - председател на РК на Българския лекарски съюз в Перник
857. Д-р Петка Делянова Член на РК на Българския лекарски съюз в Перник
858. Славка Милева Кабелна телевизия "Кракра" - Перник
859. Цветан Цветанов Кабелна телевизия "Кракра" - Перник
860. Георги Тодоров в. "Екип 7" - Разград
861. Владимир Русев Кабелна телевизия "Кракра" - Перник
862. Мария Груйчева Медицинска сестра
863. Антон Груйчев Работник
864. Стоил Германов Спешен център - Благоевград
865. Иванка Германова Счетоводител - Благоевград
866. Мария Любенова РТЦ - Благоевград
867. Анита Кафеджийска ТВ "Пирин Сот"
868. Мария Димитрова Ямбол
869. Ваня Георгиева Ямбол
870. Станчо Ставрев Ямбол
871. Румяна Петкова Ямбол
872. Ана Георгиева Ямбол
873. Радостин Тенев Ямбол
874. Гергана Тенева Ямбол
875. Елеонора Георгиева Ямбол
876. Дянка Андонова PR община Елхово
877. Живка Георгиева Ямбол
878. Дора Иванова Ямбол
879. Любомира Кръстева Ямбол
880. Вяра Кръстева Ямбол
881. Милен Попов Ямбол
882. Христина Димова Ямбол
883. Христина Георгиева Ямбол
884. Румяна Петкова Ямбол
885. Янислава Стефанова Ямбол
886. Ангел Тодоров Ямбол
887. Светлана Димитрова Ямбол
888. Събина Стефанова Ямбол
889. Красимир Иванов Ямбол
890. Господин Йорданов Ямбол
891. Иван Господинов Ямбол
892. Веска Христова Болярово
893. Янка Микова Болярово
894. Катя Йорданова Ямбол
895. Ваня Стоянова Авджиева кореспондент на в. Труд
896. Yana Moyseeva в-к Sofia Echo
897. Гергана Никленова ТВ "Евроком България"
898. Веронока Фердинандова БДЗП
899. Румен Банков общински съветник, Ямбол
900. Гюнай Бекир www.press.kardjali.com
901. Огнян Калайджиев
902. Кремена Василева ТВ "Лудогорие" Разград
903. Евгени Марков ТВ "Лудогорие" Разград
904. Петър Петров ТВ "Лудогорие" Разград
905. Мирена Николова ТВ "Лудогорие" Разград
906. Пламен Савов ТВ "Лудогорие" Разград
907. Любомир Илиев в-к "Труд" Разград
908. Невена Черникова ТВ "Лудогорие" Разград
909. Ели Карамфилова регионална ор-ция на СИБ за регион Сливен
910. Георги Райчевски публицист, Пловдив
911. Мина Денева експерт "Връзки с обществеността" - Община Шумен
912. Красимира Нешева радио "Фокус" - Пазарджик
913. Анна Янакиева радио "Фокус" - Пазарджик
914. Валентина Казанска Институт "Отворено общество"- София
915. Мила Кюлюмова вестник "Екип 7" - Разград
916. Радостина Георгиева Сопот
917. Иван Попов на свободна практика
918. Диана Варникова-Милчева Община Пазарджик
919. Галина Маринова вестник "Екип 7" - Разград
920. Нора Кръстева НБУ
921. Виолета Славоева в. Народен глас - Ловеч
922. Йорданка Костова Денят започва, БНТ
923. Надя Томова Денят започва, БНТ
924. Кремена Стайкова Денят започва, БНТ
925. Деница Славова Денят започва, БНТ
926. Албена Колчакова Денят започва, БНТ
927. Борислав
928. Марийка Цоневска Форум за местно развитие - Разград
929. Айгюл Ахмедова Център за подкрепа на жени в с. Стражец, община Разград
930. Красимира Петрова Българско сдружение за честни избори и граждански права - Разград
931. Камелия Обретенова в. "Ломпрес"
932. Валири Стоичков в. "Ломпрес"
933. Дочка Станева Младежки Форум 2001 - Разград
934. Любомир Димитров в. "Ломпрес"
935. Снежана Томова в. "Ломпрес"
936. Снежанка Николова ИМКА - Разград
937. Афизе Тейлър Ромски културно-информационен център в Разград
938. Николай Радилов София
939. Ивайло Цолов CVS-Bulgaria
940. Александър Стефанов Студент, УНСС
941. Станиклава Кодева в. "Черноморски фар"-Бургас
942. Магдалена Вършилова ЦИР
943. Емил Иванов Кабелна телевизия "Кракра" - Перник
944. Ани Николова Кабелна телевизия "Кракра" - Перник
945. Павлина Йорданова Общинско радио Перник
946. Костадин Михов в. "Съперник" - Перник
947. Петър Петров НИКЕ
948. Златка Михайлова вестник Хасковска Марица
949. Иво Георгиев Кърджали
950. Димитър Трифонов
951. Милена Михова вестник Хасковска Марица
952. Христо Христов вестник Хасковска Марица
953. Нели Ананиеварадио "Фокус" - Видин
954. Донка Стефанова Попово
955. Стефан Георгиев Попово
956. Васил Търговище
957. Младен СтояновТърговище
958. Валентина КолеваТърговище
959. Николай Георгиев БСМ-Търговище
960. Теменужка ЙордановаБСМ-Търговище
961. Тотю Георгиев Търговище
962. Йорданка ГеоргиеваТърговище
963. ВаняБСМ-Търговище
964. Борянав-к "Търговищки новини"
965. ГаляТВ "Търговище"
966. ЦветелинаТелевизия "Търговище"
967. Кирил ТеодосиевНово Радио Търговище
968. Светослав ИвановНово Радио Търговище
969. Хенриета Дионисиева Пловдив
970. Иван Дионисиев Пловдив
971. Йовчо КалчевБНТ-Добрич
972. Христина ПетроваСъни ТВ - Добрич
973. Мария НедялковаСъни ТВ - Добрич
974. Калин КошкошевСъни ТВ - Добрич
975. Кремена Сергевателевизия Видеосат, Велико Търново
976. Румяна НиколоваТърговище
977. Васил ВасилевТърговище
978. Емилия Станоевав. "Приятел", Самоков
979. Евгения Поповав. "Приятел", Самоков
980. Васил Василевв. "Приятел", Самоков
981. Надежда Георгиевав. "Приятел", Самоков
982. Теодора Колчева 
983. Велчо КръстевРС "Технитари" - Стара Загора
984. Евгения Красенова Станчева 
985. Радина Славова 
986. Августина Пашеева 
987. Диана Стоянова 
988. Виталия Калева 
989. Елена Калева 
990. Милена Янкова 
991. Антони Стоянов 
992. Радослав Иванов ЙонковСдружение "ПИРУ"
993. Константина Гуляшка 
994. Александър Митевжурналист, Хасково - София
995. Мартин Цеков студент журналистика, AUBG
996. Борислав Даневв-к Новинар юг - Хасково
997. Гаврил ГавриловАмерикански Университет в България
998. Елка Ивановапенсионер, Хасково
999. Петър МихайловТУ-СОФИЯ
1000. Мариана Милошева-Круш Крида Консултинг
1001. Христо МарковДемократическа партия І Пловдив
1002. Уляна Кьосева Община Стара Загора
1003. Росица Л. Бангова Казанлък
1004. Калина Бозева Фондация "Междуетническа инициатива за човешки права"
1005. Мая Миланова Национален музей "Шипка"
1006. Венелина Янчева журналист Хасково
1007. Татяна Стефанова фоторепортер Бургас
1008. Кирил Матев Телерик
1009. Калина Върбанова  
1010. Михаил Лазаров журналист Пловдив
1011. Ивайло Гелов Студент
1012. Николай Гелов Студент
1013. Люба Аврамова  
1014. Славейко Ингилизов American University in Bulgaria
1015. Владимир Стефанов AUBG
1016. Катя ЖиковаБиблиотечно информационен център по англицистика и американистика
1017. Емил Ценов ГеоргиевФедерация на потребителите
1018. Мария Стайкова КацароваРегионален съюз на потребителите-Хасково
1019. Пламен Пенев
 
1020. Лили ГанчеваАсоциация Еврорегион Данубиус Русе-Гюргево
1021. Даниел Дамянов 
1022. Стефан Василев БТА
1023. Филип ГуневЦентър за изследване на демокрацията
1024. Даниел Митев  
1025. Бойко Станкушев TV EVROKOM
1026. Теодора КрумоваЦентър Амалипе
1027. Деян КолевЦентър Амалипе
1028. Антоанета ЦоневаИнститут за развитие на публичната среда
1029. Мая Иванова СГС "Щастливеца"
1030. Христо ПетровInfocom
1031. Георги Владимиров Шумаков 
1032. Веселин Петров 
1033. Валентина ЛуковаНационално Движение Приятели на земята
1034. Марио Коновгражданин, В. Търново
1035. Десислава ДамяноваFree Voice/MMA
1036. Борис Иванов  
1037. Руска Иванова СНЦ "Свят за всички" - Силистра
1038. Ирена МариноваСНЦ "Свят за всички" - Силистра
1039. Христина Георгиева ЖС "Екатерина Каравелова" - гр.Силистра
1040. Галя Иванова
ЖС "Екатерина Каравелова" - гр.Силистра
1041. Маринела ПетковаЖС "Екатерина Каравелова" - гр.Силистра
1042. Мирела Веселинова
 
1043. Татяна Буруджиева ИППП
1044. Диана Павлова 
1045. Венета Ценова  
1046. Гинка Колева Дом за временно настаняване на жени и деца, претарпели насилие - Силистра
1047. Данка Стаменова Детска градина "Арабела"
1048. Силвия Кръстева АУБ
1049. Станислава Георгиева Кърджали
1050. Александър Димчев 
1051. Евелина Панчева Раднева 
1052. Йордан Радев Раднев 
1053. Стефан Краев 
1054. Елена Лазова 
1055. Павел Пашов
 
1056. Светослав Павлов 
1057. д-р Димитър Краев 
1058. Елица Петрова Куртева ДЕО към СУ "Кл. Охридски"
1059. инж. Йорданка Краева 
1060. Панчо Дойчев ЧолаковК1 Електроник ООД
1061. Любинка СтоиловаDOCOMOMO International
1062. Катя Белопитова психолог
1063. Георги Панайотов 
1064. Иван Бамбуков  
1065. Петър Йокимов DOCOMOMO International
1066. Генка Велкова Динекова  
1067. Огнян Христов  
1068. Наташа Кирилова Тодорова  
1069. Антония Анакиева адвокат
1070. Красимира Терзиева в-к Струма
1071. Светослав Масларов Нов български университет

НАЧАЛО | ПДИ | ЗДОИ | НОРМАТИВНА УРЕДБА | ПРАВНА ПОМОЩ | ОБУЧЕНИЯ | ПУБЛИКАЦИИ | ВЪПРОСИ | ВРЪЗКИ | ТЪРСИ
Българска версия • Последно обновяване: 02.04.2007 • © 1999 Copyright by Interia & AIP